Трансфертна документація

Ми надаємо послуги з підготовки документації з трансфертного ціноутворення, звіту про контрольовані операції згідно зі ст.39 ПКУ, а також документації для підтвердження відповідності принципу "витяґнутої руки" згідно з пп.140.5.4, пп.140.5.5-1 ПКУ

Документацію буде підготовлено в паперовому вигляді та в електронному форматі (PDF). Документація відповідатиме вимогам, що наведені у пп.39.4.6 ПКУ. Звіт про контрольовані операції буде підготовлено в електронному форматі (XML). Файли можна буде імпортувати у будь-яку програму для відправлення податкової звітності.

Якщо контролюючими органами протягом строків давності, встановлених ст.102 ПКУ будуть оспорюватись розрахунки, що наведені в складених нами Документації або Звіті, ми безоплатно підготуємо заперечення, скарги, позовні заяви та інші необхідні документи, а також візьмемо участь в їх розгляді. 

Звертаємо увагу, що ми маємо позитивний досвід захисту прав та інтересів наших клієнтів у судових спорах з органами ДПС з питань трансфертного ціноутворення. Судові рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/85145410, http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/88575276.

Зразок трансфертної документації (переглянути)

Вартість наших послуг становить:

  • документація з трансфертного ціноутворення - від 40000 грн.;

  • звіт про контрольовані операції - від 5000 грн.;

  • документація для підтвердження відповідності принципу "витяґнутої руки" (пп.140.5.4, 140.5.5-1 ПКУ) - від 35000 грн.

Для отримання комерційної пропозиції заповніть будь-ласку анкету, що наводиться нижче.