Ціни експорту/імпорту

Ми надаємо послуги з пошуку інформації про рівень експортних та імпортних ціни на більше ніж 5 тис. товарних підпозицій (шестизначний код за УКТЗЕД). На підставі цієї інформації можуть бути розраховані діапазони цін для цілей трансфертного ціноутворення.

Ціни розраховуються нами на підставі щомісячної інформації Держстату України "Зовнішня торгівля окремими видами товарів за країнами світу".
 

Статистичні спостереження за обсягами зовнішньої торгівлі товарами здійснюються Держстатом України на основі даних вантажних митних деклараціях, які заповнюють декларанти при митному оформленні товарів, а також статистичних звітів підприємств і організацій України щодо експорту-імпорту товарів, що не підлягають митному декларуванню.
 

Статистична вартість товарів визначається у доларах США:

 • для експортованих товарів – у цінах ФОБ;

 • для імпортованих товарів – у цінах СІФ.
   

Вартість у цінах ФОБ включає вартість товарів і вартість послуг по доставці товарів до кордону країни-експортера. Вартість у цінах СІФ включає вартість товарів, вартість послуг по доставці товарів до кордону країни-експортера і вартість послуг по доставці товарів від кордону країни-експортера до кордону країни-імпортера.
 

Перерахунок у долари США здійснюється  за офіційним курсом, встановленим НБУ, на дату оформлення вантажної митної декларації. За даними статистичних спостережень перерахунок вартості товарів у долари США здійснюється на основі середньомісячного та середньоквартального офіційних курсів валют, встановлених НБУ.
 

Кількісний облік товарів проводиться на основі ваги "нетто", у кілограмах. У необхідних випадках для збору та обробки статистичних даних ведеться також облік товарів по кількості, вираженій у додаткових одиницях виміру (штуки, літри, кубічні метри та ін.).
 

У статистиці зовнішньої торгівлі товарами України країнами-партнерами вважаються:

 • при експорті – країна призначення товару;

 • при імпорті – країна походження товару.
   

Ціни експорту/імпорту розраховуються нами як відношення загальної місячної вартості за відповідною товарною підпозицією згідно УКТЗЕД до загальної кількості товару. Оскільки дані, які наводяться у щомісячній інформації "Зовнішня торгівля окремими видами товарів за країнами світу" (кількість, вартість) розраховуються Держстатом України наростаючим підсумком з початку року, то загальні місячна вартість та кількість товарів визначаються нами як різниця між даними поточного та попереднього звітних місяців.
 

Зразок звіту "Пошук цін експорту/імпорту" (завантажити):
 

Вартість звіту "Пошук цін експорту/імпорту" для однієї товарної підпозиції:

 • місяць - 500 грн.;

 • квартал - 1000 грн.;

 • рік - 2000 грн.

Звертаємо увагу, що наразі нами відкритий доступ до інтерактивного дашборду "Експорт-імпорт товарів у 2019 році", де можна безоплатно знайти інформацію про ціни експорту/імпорту на всі товари. 

Для замовлення звіту "Пошук цін експорту/імпорту" заповніть будь-ласку форму, що наводиться нижче.

Приходьте

БЦ "Очаківський", оф.100.1
Очаківський пров., 5/6
м. Київ, 03151

Дзвоніть

+38 (044) 362-47-57

+38 (068) 852-95-66

Пишіть

i@transferta.com.ua

© 2020

«Трансферта»

 • иконка facebook